Chorvatská polopenze, doprava a komfortní ubytování, co chtít více?

Díky našemu webovému portálu a službám, které vám nabízíme, můžete mít zajištěné Chorvatsko apartmány od soukromých majitelů, kde máte příležitost strávit krásnou dovolenou u Jaderského moře, které je českými turisty tak oblíbené.
Všechny Chorvatsko apartmány, které pro vás máme, se nacházejí v turisticky atraktivních místech a v případě, že budete volit vlastní dopravu, uvítáte jistě možnost četných výletů do okolních míst, ať už do přírodních rezervací, národních parků nebo za kulturními památkami. Například Chorvatsko apartmány Tribunj, se nacházejí ve stejnojmenném menším městečku, kde je krásný přístav i malebné obchůdky s kavárnami. Asi patnáctiminutovou procházkou podél pláže se dostanete do většího města Vodice, kde vás čeká klasická promenáda s obchody a větší turistický ruch a veřejná a velmi oblíbená pláž se sprchami a pozvolným vstupem do moře.

Chcete soukromí nebo vyhledáváte kulturní vyžití?

Ať už jsou vaše nároky jakékoliv, dokážeme je naší nabídkou naplnit. Ve zmíněném Tribunju vás čeká klid a přívětiví lidé, odlehlé zákoutí pláže i nudistická pláž. Dostanete se odtud do blízkého okolí, kde už se připravte na turistický ruch, ale blízko je i Šibenik nebo národní park Krka. Neváhejte a dopřejte si krásnou dovolenou!